WKŁADKI SILVERSTEP

170,00

Opis

DLA

-Lepsza produktywność

-Ulga dla opuchniętych nóg

-Działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze

-Zapobieganie nadmiernemu poceniu

-Lepszy ogólny ton ciała

POLECANY DLA

Pracownicy biura:
W 2009 r. Dr Peter Katzmerzek i jego koledzy z Pennington Biomedical Research Center (USA) opublikowali ważne badanie, z którego wynika, że ​​osoby, które spędzały większość dnia, były o 50% bardziej narażone na choroby przewlekłe niż osoby najbardziej „niespokojne” . Ponadto obie grupy kontrolne miały mniej więcej taki sam średni wiek, wagę, poziom spożycia alkoholu i poziom ogólnej aktywności fizycznej.

Osoby stojące długo w pracy:
fryzjerzy, chirurdzy, sprzedawcy, kelnerzy, nauczyciele, kucharze. Słabe funkcjonowanie mięśni łydek i stóp obniża napięcie naczyniowe, utrudnia odpływ żylny z nóg, co z kolei powoduje przekrwienie żylne, obrzęk nóg, ciężkie nogi, a nawet skurcze.

Gospodynie domowe : Codzienne obowiązki, takie jak gotowanie, sprzątanie i mycie, powodują ciągłe obciążenie nóg. Podobne czynności mogą powodować obrzęk i ciężkość nóg. 

Osoby starsze: Obecnie co trzecia kobieta i co dziesiąty mężczyzna cierpi na schorzenia kończyn dolnych, które często dotykają w wieku produkcyjnym 30-40 lat. Po przejściu na emeryturę ryzyko poważnych chorób stóp rośnie wykładniczo. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *