KFS KOLCOVA

PRODUKTY ZDROWIA

ZIELONA SERIA

Głównym celem serii „Miejsca mocy”, zielone KFS jest ustawienie i zachowanie subtelnych ciał człowieka. Jesteśmy zawsze w ruchu energii, fala płynie wokół nas, tworzy nasze pole, i jest stale aktywna. Kiedy więcej skoncentrowanej energii wkracza na nasze pole, ruch ten jest przyspieszany, a wiele procesów życiowych postępuje szybciej. Otrzymujemy dodatkowe impulsy tej pozytywną energię, która pomaga nam pozostać aktywnym dłużej i nieustannie, która przynosi harmonią i równowaga.

KFS NIEBIESKA SERIA

Seria „Niebieska” KFS: kosmoenergetyczne kanały, polaryzacja obrazów roślin leczniczych, preparatów ajurwedyjskich, minerałów i zestawu tematów, opracowanych przez Masaru Emoto. Masaru Emoto – słynny japoński badacz, lekarz, kierownik Instytutu Hado w Tokio, bada informacje o właściwościach wody. Ajurveda (od Skt. „Czysta wiedza”) – najstarszy holistyczny system medycyny wedyjskiej, wszechstronna wiedza o zdrowym stylu życia i światopogląd o tym, jak być w harmonii z naturą. Powstało ponad 5 tysięcy lat temu. Uznany przez Światową Organizację Zdrowia (ONZ) za skuteczny system medycyny alternatywnej.

KFS FIOLETOWA SERIA

Wszystkie KFS z serii „Kosmoenergy” oczyszczają, przywracają i harmonizują wszystkie elementy ludzkiego systemu informatycznego o energii: czakry energetyczne, kanały energii, biopole. Główną cechą wyróżniającą serię KFS. ‘’Kosmoenergy’’ jest pełna ochrona informacji. Zdolność do replikowania programów kosmoenergetycznych poprzez środowiska wodne czyni je dostępnymi i nie wymaga specjalnych inicjacji. ‘’Kosmoenergy’’ – metoda harmonizacji, doskonalenia człowieka i środowiska, metoda badania fundamentalnych praw wszechświata za pomocą informacji o energii.

KFS ZŁOTA SERIA

Wszystkie kanały Kosmicznej Teurgii „MAYA” działają poprzez świadomość. Nic dziwnego, że mówią: „Zdrowie jest lustrem świadomości!” Psychosomatyka i praktyki lecznicze wschodnie, bezpośrednio tłumacze, że zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka, jego sukces w różnych dziedzinach życia zależy od wewnętrznej harmonii, poczucie własnej wartości, miłości własnej i bliźniego. Kanały „Kosmic Theurgy” „MAYA” są zarejestrowane w „złotej” serii KFS, mającej na celu likwidację pierwotnych przyczyn chorób.

SERIA EKSKLUZYWNA

Ekskluzywna seria KFS została zaprojektowana w celu poprawy, zapobiegania i zwiększania poziomu wibracji użytkowników KFS. Wszystkie korektory serii ekskluzywnej wyróżniają się wyjątkowością zapisanych na nich informacji: przyczyniają się do rozwiązania konkretnych problemów dotyczących poprawy ciała, pracy z rodzajem i układami ogólnymi, przyczyniają się do zwiększenia poziomu wibracji osoby przez całe życie w nowych rytmach i energiach planety.

SERIA KOLEKCYJNA

Seria wyjątkowych płytek kołekcyjnych – jedynych w swoim rodzaju. Płytki kolekcyjce w związku z nową dostawą są w opracowaniu – wkrótce będą dostępne wraz z tłumaczeniami.

SERIA ELITARNA

Elitarna seria KFS to nieskończone nowe możliwości dla każdego użytkownika, umożliwiające rozwój jego osobowości, zwiększenie poziomu inteligencji emocjonalnej, świadomości i odpowiedzialności za świat. Seria KFS Elite – naprawdę skuteczne narzędzie w procesie poznawania siebie i wszechświata. Uczą ufać swoim umysłom! Unikalne motywy, orientacja i skuteczność uderzenia, czas nadawania struktury, oryginalna pozłacana, metalizowana obudowa. Każdy paszport opatrzony jest osobistym podpisem S. Koltsova – programista KFS!

SERIA ZIMOWA

Zimowa seria 2020- ciekawa kolekcja unikalnych tematów przeznaczonych do rozpoczęcia procesów samoregulacji organizmu, wzmocnienia sił ochronnych i przywrócenia odpowiednego osobistego poziomu energii.

BRANSOLETKI KFS

Bransoletka KFS to stylowe akcesorium, jasne połączenie wygody, indywidualności, trafności, funkcjonalności, wydajności i kierunkowego wpływu, jaki bransoletka wywiera na użytkownika zgodnie z zapisanymi na niej tematami. Nadgarstek to najwęższe miejsce, w którym znajdują się ważne tętnice krwi i punkty energetyczne, które są odpowiedzialne za pracę narządów układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, trawiennego i innych. A lokalny efekt informacyjno-energetyczny w tej części dłoni ma szczególnie skuteczny wpływ na ludzkie ciało jako całość: zdrowie i poziom jego energii, ponieważ według medycyny informacyjnej ciało ludzkie jest nie tylko ciałem fizycznym, ale także centrami energetycznymi, południkami i polem biologicznym. Każda bransoletka KFS składa się z 8 elementów – 2 elementy każdego rodzaju (motyw) Wszystkie 8 elementów harmonijnie uzupełniają się i wzmacniają nawzajem. Mają łagodny układowy wpływ na organizm. Wygodny i bezpieczny w użyciu.

ZAWIESZKI KFS

ZAWIESZKA

„ENERGIA ŻYCIA”

WISIOREK W HOROSKOPIE DRUIDÓW

ZAWIESZKA „ENERGIA ŻYCIA”

Wisior „ENERGIA ŻYCIA” to piękna i funkcjonalna ozdoba, która niesie energię Ałtaju. Niewiele jest miejsc na Ziemi, które mogłyby konkurować z tą niesamowicie piękną i potężną wyspą natury, górującą w samym centrum rozległych azjatyckich przestrzeni.

Na Kulonie są zarejestrowane: polaryzacja wód z górnego biegu Baszkaus, rzeki Katun, rzeki i źródła u podnóża góry Belukha: r. Kukuya, r. Ursul, ur. Koksa, Svyatoy Klyuch, Golden Key, potoki w okolicach jeziora Teletskoye, które według zapewnień lokalnych szamanów przyczyniają się do przyspieszenia rozwoju problemów rodzinnych: potok Achilman (strzegący), potok Kulerge (strumień niebieski).

Energia tych źródeł – potężna energia przodków, duchów Ałtaju – sprzyja oczyszczaniu i harmonizacji, stwarza warunki do bezinteresowności, tj. umiejętność oddania się służbie innym ludziom. Człowiek staje się silniejszy, uczy się dostrzegać istotę rzeczy, budzi się w nim inspiracja i miłość do życia.

WISIOREK „ENERGIA ŻYCIA” JEST NIEZBĘDNY DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKÓW, PONIEWAŻ ON:

  • Zapewnia przepływ stabilnej i lekkiej energii, przywraca jej rezerwy
  • Rozprowadza i przywraca energię do wszystkich narządów i układów
  • Szybko przywraca biopole
  • Pomaga przyspieszyć rozwój ogólnych problemów
  • Zapewnia ochronę osobistą przed promieniowaniem elektromagnetycznym

Szczególnie ENERGIA ŻYCIA powinna być noszona w zatłoczonych miejscach, gdyż chroni centrum energetyczne serca. Nawet niewielka ilość wody, skonstruowana przy pomocy wisiorka ENERGIA ŻYCIA, daje potężny przypływ siły i energii.

WISIOREK W HOROSKOPIE DRUIDÓW

Horoskop druidów nazywany jest horoskopem galijskim lub celtyckim. Ten system astrologiczny opiera się na poglądach wielu plemion w starożytności, które zamieszkiwały północ Europy. Druidzi przywiązywali dużą wagę do lasu, drzew, wśród których musieli żyć. Według horoskopu druidów każda osoba miała własne drzewo patronowe, w zależności od daty urodzenia postać była dziedziczona.

ZALECA SIĘ WYBÓR WISIOREK DO DATY URODZENIA ZGODNIE Z GOROSKOPEM DRUIDÓW…

OCHRONA TELEFONU KFS

Użytkownicy telefonów komórkowych często skarżą się na bóle głowy, zawroty głowy i nudności, pogorszenie wzroku i słuchu oraz podrażnienia skóry. Zgodnie z wnioskami naukowców telefony komórkowe podczas pracy podnoszą ciśnienie krwi, a długotrwałe używanie telefonu komórkowego może prowadzić do poważnych zaburzeń pracy nerek i narządów krążenia. Najczęstszym i najsilniejszym skutkiem promieniowania elektromagnetycznego podczas rozmowy przez telefon komórkowy jest odsłonięcie komórek mózgowych. Może to prowadzić do upośledzenia pamięci, zmniejszenia koncentracji, zwiększonej drażliwości i zmęczenia.

Chroni organizm przed szkodliwym działaniem promieniowania elektromagnetycznego

Wspomaga odbudowę biopola

Koryguje stan funkcjonalny organizmu

Przeciwdziała różnym wpływom energetycznym

Harmonizuje otaczającą przestrzeń

Ochrona telefonu zawiera zestaw kanałów kosmoenergii do poszerzania świadomości. Dobór tematów zapisanych w Ochronie w telefonie miał na celu przede wszystkim zneutralizowanie efektu agregacji (sklejania) erytrocytów, zapewniając możliwość ich fizjologicznego funkcjonowania podczas użytkowania telefonu.

Ochronę należy przykleić nie tylko do etui na telefon komórkowy, wskazane jest również stosowanie jej na każdym urządzeniu emitującym sygnały radiowe, np. Na bezprzewodowym telefonie miejskim (i stacji bazowej), niania, routerach i urządzeniach z Wi-Fi.

SILVER STEP

 

BIOSKARPETY

hipnoza.com.pl