SERIA “EKSKLUZYWNA”

Ekskluzywna seria KFS została zaprojektowana w celu poprawy zdrowia, zapobiegania i zwiększania poziomu wibracji użytkowników KFS.
Wszystkie korektory z serii Exclusyvne wyróżniają się niepowtarzalnością zapisywanych na nich informacji: przyczyniają się do rozwiązywania konkretnych problemów zdrowotnych organizmu, współpracują z rodzajem i układami rodzajowymi, przyczyniają się do podwyższenia poziomu wibracyjnego osoby na pełne życie w nowych rytmach i energiach planety.
Wśród KFS z serii Exclusive znajdują się 2 specjalne Korektory, które są tworzone corocznie na podstawie wyników badań dynamicznych zmian charakterystyk energetyczno-informacyjnych wody podczas Objawienia Pańskiego (w nocy z 18 na 19 stycznia każdego roku). Są to „NATURALNY ANTYBIOTYK” KFS i „ŻYWA WODA”. Te 2 KFS są ważne tylko przez jeden rok.
Również w serii Exclusivne znajdują się unikalne KFS, które firma wyprodukowała specjalnie na urodziny i rocznice w ciągu ostatnich kilku lat.
SERIA KFS EXCLUSIVE SĄ PISEMNE NASTĘPUJĄCE INFORMACJE:
• Polaryzacja źródeł wody z różnych, czasem niedostępnych zakątków planety
• Kanały kosmoenergetyczne – przepływy energii o różnych wibracjach, energetyczno-informacyjne pola kosmiczne, które wpływają na biopole człowieka, jego duszę, świadomość i ciało fizyczne
• Kanały Kosmicznej Teurgii „MAYA” (jest to innowacyjna metoda przywracania zdrowia, karmy, życia osobistego, biznesu, relacji międzyludzkich, duchowości, odmłodzenia)