KFS Naturalny Antybiotyk

1175,00

Opis

• Ma silne działanie przeciwbakteryjne, pomaga zneutralizować różne wirusy, bakterie, drobnoustroje, które dostają się do organizmu;

• Hamuje rozwój procesów patologicznych w komórkach i tkankach;

• Oczyszcza ciało, pomaga wyeliminować toksyny.

 

„Naturalny antybiotyk” KFS wymaga bardziej ostrożnego podejścia do siebie

Nie zaleca się trzymania go osobno, powinien to być pojemnik z wodą lub dowolny KFS. Weź wodę, strukturyzowaną na „naturalnym antybiotyku”, w przypadku złego samopoczucia nie powinna być większa niż co 2 godziny, 200-300 ml. Profilaktycznie zaleca się przyjmowanie szklanki takiej wody rano i wieczorem; weź kąpiel lub prysznic z taką polaryzacją przez 5-7 minut, częściej płucz usta. Noś na ciele w obszarach problematycznych przez nie więcej niż 10 minut z przerwami dłuższymi niż 2 godziny.

Po 10–15 minutach zaleca się stosowanie innego KFS po przyjęciu „Naturalnego antybiotyku”. W przypadku skaleczeń, ropienia, oparzeń taką wodą można leczyć rany.

 

KFS „Naturalny antybiotyk” powstaje corocznie w oparciu o wyniki badań dynamicznych zmian charakterystyk energetyczno-informacyjnych wody podczas nocy Objawienia Pańskiego (w nocy z 18 na 19 stycznia każdego roku). Ponadto może być stosowany do strukturyzacji wody, ochrony przed polami technogenicznymi i socjopatogenicznymi, ale nie przenosi skutecznej zawartości informacyjnej.

Zaleca się łączne stosowanie „Naturalnego antybiotyku” i „Żywej wody” jako dodatkowego środka w kompleksowym leczeniu chorób bakteryjnych.

Zaleca się wypić 100-200 ml wody naładowanej w KFS Naturalny Antybiotyk i po 12-15 minutach wypij taką samą objętość wody naładowanej w KFS „Żywa Woda”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *