OCHRONA TELEFONU KFS

Użytkownicy telefonów komórkowych często skarżą się na bóle głowy, zawroty głowy i nudności, pogorszenie wzroku i słuchu oraz podrażnienia skóry. Zgodnie z wnioskami naukowców telefony komórkowe podczas pracy podnoszą ciśnienie krwi, a długotrwałe używanie telefonu komórkowego może prowadzić do poważnych zaburzeń pracy nerek i narządów krążenia. Najczęstszym i najsilniejszym skutkiem promieniowania elektromagnetycznego podczas rozmowy przez telefon komórkowy jest odsłonięcie komórek mózgowych. Może to prowadzić do upośledzenia pamięci, zmniejszenia koncentracji, zwiększonej drażliwości i zmęczenia.
• Chroni organizm przed szkodliwym działaniem promieniowania elektromagnetycznego
• Wspomaga odbudowę biopola
• Koryguje stan funkcjonalny organizmu
• Przeciwdziała różnym wpływom energetycznym
• Harmonizuje otaczającą przestrzeń
Ochrona telefonu zawiera zestaw kanałów kosmoenergii do poszerzania świadomości. Dobór tematów zapisanych w Ochronie w telefonie miał na celu przede wszystkim zneutralizowanie efektu agregacji (sklejania) erytrocytów, zapewniając możliwość ich fizjologicznego funkcjonowania podczas użytkowania telefonu.
Ochronę należy przykleić nie tylko do etui na telefon komórkowy, wskazane jest również stosowanie jej na każdym urządzeniu emitującym sygnały radiowe, np. Na bezprzewodowym telefonie miejskim (i stacji bazowej), niania, routerach i urządzeniach z Wi-Fi

Wyświetlanie jednego wyniku