KFS OCHRONA NA TELEFON

132,00 + dostawa

Opis

Ochrona na telefon komórkowy – to mały korektor stanu funkcjonalnego posiadający duże możliwości!

Użytkownicy telefonów komórkowych często skarzą się na ból i zawroty głowy, mdłości, pogorszenie wzroku oraz słuchu, podrażnienia skóry. Zgodnie z podsumowaniami licznych badań naukowych, telefony komórkowe podczas pracy podnoszą ciśnienie krwi człowieka, a długotrwałe użytkowanie może doprowadzić do poważnych zaburzeń pracy nerek oraz systemu krążenia. W największym stopniu i tym samym najczęściej na działanie promieniowania elektromagnetycznego narażone są komórki mózgu w trakcie rozmowy przez telefon komórkowy. Może to doprowadzić do pogorszenia pamięci, obniżenia koncentracji, wzmożonej irytacji oraz szybkiego przemęczenia.

Ochrona na telefon:
• Chroni organizm przed szkodliwym działaniem promieniowania elektromagnetycznego;
• Wspomaga regenerację biopola;
• Koryguje stan funkcjonalny organizmu;
• Przeciwdziała różnorodnym działaniom energetyczno-informacyjnym;
• Harmonizuje otaczającą przestrzeń.

Ochrona na telefon zawiera zestaw kanałów kosmoenergetycznych do rozszerzenia świadomości. Selekcja tematów wpisanych na „Ochronę na telefon”, była skierowana przede wszystkim na neutralizację efektu agregacji (sklejania się) erytrocytów, zapewnienie możliwości ich fizjologicznego funkcjonowania podczas korzystania z telefonu.

Ochronę należy naklejać na obudowę telefonu komórkowego, sensowne jest również stosowanie jej na dowolnym urządzeniu emitującym sygnały radiowe na przykład: telefon domowy stacjonarny (oraz jego baza), niania z kamerką, router oraz urządzenia z Wi-Fi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *