T8 Stone

150,00

Opis

T8 Stone to koncentrat na bazie FulXP®Complex, który zawiera kwasy humusowe niezbędne do utrzymania zdrowia mitochondriów, a także do produkcji energii.

Kwasy huminowe to całkowicie naturalne związki, które powstają podczas naturalnego rozkładu tkanek roślinnych i zwierzęcych. T8 Stone obejmuje wszystkie trzy frakcje kwasów huminowych, które są rozdzielane w zależności od rozpuszczalności w różnych cieczach:

Kwasy huminowe
Kwasy himatomelanowe
Kwasy fulwowe
O przydatności kwasów huminowych mówił także akademik Vernadsky. Twierdził, że jest to najbardziej naturalna i zrównoważona forma ochrony materii organicznej w biosferze. Na nasz organizm wywierają szereg korzystnych skutków, z których głównym jest usprawnienie produkcji energii w mitochondriach.

Efekt ten wynika z faktu, że złożona struktura kwasów huminowych zawiera wiele grup, które są w stanie wiązać reaktywne formy tlenu (wolne rodniki). W komórce powstają głównie podczas syntezy cząsteczek adenozynotrójfosforanu (ATP) przez mitochondria.

Cząsteczki te są uniwersalnym sposobem przechowywania energii, z której korzystają wszystkie żywe istoty, w tym ty i ja. Jednak w syntezie ATP na błonie mitochondrialnej jako produkt uboczny powstają te same wolne rodniki – reaktywne formy tlenu. Ponadto ich liczba znacznie wzrasta pod wpływem współczesnych warunków życia (nadmiar węglowodanów, brak aktywności, brak snu i ciągły stres). Wolne rodniki uszkadzają błonę, upośledzając jej funkcję i mogą doprowadzić do śmierci całych mitochondriów.

W związku z tym, jeśli nie zmienimy stylu życia, a jednocześnie pobudzimy produkcję energii przez pulę mitochondrialną komórki, na pewno zwiększymy syntezę reaktywnych form tlenu, a co za tym idzie poziom stresu oksydacyjnego. Kwasy huminowe kompleksu FulXP, który jest częścią koncentratu T8 Stone, pomogą przerwać ten zamknięty cykl. Wiążą wolne rodniki w komórce, a tym samym neutralizują ich agresywne działanie. Dzięki temu mitochondria mogą wytwarzać więcej energii bez ryzyka uszkodzenia.

Ponadto współczesne badania wykazały kilka korzystnych efektów kwasów huminowych:

Hamowanie aktywności wirusa.
Wiązanie i usuwanie metali ciężkich i radionuklidów.
Neutralizacja toksyn organicznych w jelicie i krwi.
Poprawa wydajności wszystkich części układu odpornościowego.
Usuwanie reakcji zapalnych.
Przyspieszenie regeneracji tkanek.
Jak używać kamienia T8?

Dzienna dawka T8 Stone to tylko 2 ml – 1 ml rano po śniadaniu i 1 ml wieczorem przed snem. Koncentrat należy rozpuścić w 250 ml wody butelkowanej (nie kranowej!). Pełny kurs trwa 25 dni, po czym wymagana jest cotygodniowa przerwa.

Składowanie:
Kompleks soli kwasów humusowego, himatomelanowego i fulwowego, srebra kwasu azotowego (Ag+), wody destylowanej.

W ramach kompleksu soli kwasów huminowych (FulXP COMPLEX):

Sole kwasów huminowych i ulminowych
Sole kwasów fulwowych
Kwasy himato-melanowe
Kwas azotowy srebro (Ag+)
Azot całkowity (N)
Fosfor (P)
Całkowity potas (K)
Całkowita zawartość sodu (Na)
Wapń (Ca)
Magnez (Mg)
Żelazo (Fe)
Mangan (Mn)
Cynk (Zn)
Miedź (Cu)
Pojemność: 50 ml

Okres ważności: 3 lata.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja składników.