ZAWIESZKA KFS

ZAWIESZKA
“ENERGIA ŻYCIA”
WISIOREK W HOROSKOPIE DRUIDÓW

ZAWIESZKA “ENERGIA ŻYCIA”
Wisior „ENERGIA ŻYCIA” to piękna i funkcjonalna ozdoba, która niesie energię Ałtaju. Niewiele jest miejsc na Ziemi, które mogłyby konkurować z tą niesamowicie piękną i potężną wyspą natury, górującą w samym centrum rozległych azjatyckich przestrzeni.
Na Kulonie są zarejestrowane: polaryzacja wód z górnego biegu Baszkaus, rzeki Katun, rzeki i źródła u podnóża góry Belukha: r. Kukuya, r. Ursul, ur. Koksa, Svyatoy Klyuch, Golden Key, potoki w okolicach jeziora Teletskoye, które według zapewnień lokalnych szamanów przyczyniają się do przyspieszenia rozwoju problemów rodzinnych: potok Achilman (strzegący), potok Kulerge (strumień niebieski).
Energia tych źródeł – potężna energia przodków, duchów Ałtaju – sprzyja oczyszczaniu i harmonizacji, stwarza warunki do bezinteresowności, tj. umiejętność oddania się służbie innym ludziom. Człowiek staje się silniejszy, uczy się dostrzegać istotę rzeczy, budzi się w nim inspiracja i miłość do życia.
WISIOREK „ENERGIA ŻYCIA” JEST NIEZBĘDNY DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKÓW, PONIEWAŻ ON:
• Zapewnia przepływ stabilnej i lekkiej energii, przywraca jej rezerwy
• Rozprowadza i przywraca energię do wszystkich narządów i układów
• Szybko przywraca biopole
• Pomaga przyspieszyć rozwój ogólnych problemów
• Zapewnia ochronę osobistą przed promieniowaniem elektromagnetycznym
Szczególnie ENERGIA ŻYCIA powinna być noszona w zatłoczonych miejscach, gdyż chroni centrum energetyczne serca. Nawet niewielka ilość wody, skonstruowana przy pomocy wisiorka ENERGIA ŻYCIA, daje potężny przypływ siły i energii.

Wisior ENERGIA ŻYCIA to kolejne potężne narzędzie, które poprawi Twoje życie i życie Twoich bliskich! Życzę zdrowia, szczęścia i dobrej woli!
WISIOREK W HOROSKOPIE DRUIDÓW
XXI wiek to wiek intensywnego wpływu informacji o energii. Coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, jak wiele może oznaczać niebezpieczeństw związanych ze zwiększonym poziomem geo-ingerencji informacji. Dążenie do natury, chęć życia w maksymalnej harmonii z naturą i pomaganie innym w zachowaniu zdrowia – to impuls do wynalezienia przez Firmę PLANETA REGIONÓW OSOBISTEGO INDYWIDUALNEGO KFS – WISIORKA NA HOROSKOPIE DRUIDÓW.
Horoskop druidów nazywany jest horoskopem galijskim lub celtyckim. Ten system astrologiczny opiera się na poglądach wielu plemion w starożytności, które zamieszkiwały północ Europy. Druidzi przywiązywali dużą wagę do lasu, drzew, wśród których musieli żyć. Według horoskopu druidów każda osoba miała własne drzewo patronowe, w zależności od daty urodzenia postać była dziedziczona.
W horoskopie druidów znajdują się 22 znaki drzew, z których 4 to pojedyncze, a 18 sparowane.
Znaki pojedynczego drzewa odnoszą się do osób urodzonych w dniach przesilenia zimowego i letniego, równonocy wiosennej i jesiennej – w dniach o szczególnych astronomicznych proporcjach światła dziennego i ciemności. Pozostałych 18 osób kojarzy osoby urodzone z położeniem Słońca w przeciwnych stopniach Zodiaku o tej samej długości godzin dziennych. Ogólnie rzecz biorąc, za podstawę tego horoskopu służy położenie Słońca względem Ziemi. Zgodnie z nim los człowieka, jego przyszłość, charakter i umiejętności zależą od usunięcia Słońca z Ziemi w dniu jego urodzin. Dlatego każdy znak ma dwie kropki.
WISIOREK HOROSKOP DRUIDA jest przeznaczony do indywidualnego noszenia. PENDANT jest najbardziej rezonansowym nośnikiem harmonizujących informacji zawartych w rocznych rytmach ziemskiego pola magnetycznego i zewnętrznego promieniowania kosmicznego i ma korzystny wpływ na organizm jako całość oraz na jego poszczególne funkcje. WISIOREK NA HOROSKOPIE DRUIDÓW, podobnie jak wszystkie KFS, synchronizuje wewnętrzne rytmy ciała z rytmami pola zewnętrznego, które jest jednym z głównych kryteriów utrzymania zdrowia. WISIOREK HOROSKOP DRUIDA posiada wszystkie funkcje właściwe KFS. Dokładna zgodność z twoim drzewem pozwala podkreślić indywidualne cechy i umiejętności osoby. Najważniejsze jest to, że „własne” drzewo stymuluje układ odpornościowy lepiej niż inne środki i pomaga w różnych sytuacjach.
WISIOREK NA HOROSKOPIE DRUIDÓW bardziej elastycznie dopasowuje się do konkretnej osoby, w krótkim czasie dzięki doborowi składowej rezonansowej przywraca normalny stan informacji energetycznej.

ZALECA SIĘ WYBÓR WISIOREK DO DATY URODZENIA ZGODNIE Z GOROSKOPEM DRUIDÓW:

Wyświetlanie jednego wyniku