Bioskarpety

25,00

Dobieramy skarpetki od istniejących producentów i opracowujemy ich wg technologii dr Piotra Gutowskiego i  płytek Sergieja Kolcova/Kolcowa/ i metodą dr Piotra Gutowskiego.

Opis

NOWOŚĆ!

ULGA NA ZIMNE NÓŻKI

BIOSKARPETY

Bioskarpety, produkowane wg technologii dr Gutowskiego i Sergieja Kolcova, posiadają, właściwości pozytywnego działania na receptory stopy i całego ciała. Działają one na zasadzie biostymulatorów, uzupełniać brak bioenergii, biopola wokół chorego miejsca. Dobieramy skarpetki od pasujących nam producentów i opracowujemy  bioenergią płytek  Kolcowa i metodą dr Piotra Gutowskiego.
Wskutek tego:

  • Stopy stają się cieplejsze, złagodzeniu ulegają bóle stawów i krzyża, zmniejszają się obrzęki  i potliwość nóg, co powoduję zanik przykrego zapachu ;
  • wzrasta odporność na przeziębienie, stany alergiczne.

Zauważono również pozytywne działanie na gojeni się ran, żylaki, poprawę samopoczucia, krążenia  i ciśnienie krwi, pęcherz moczowy inne.

POLECAMY WSZYSTKIM

Stosowanie: Bioskarpeta działa natychmiast po założeniu na stopy. Nosząc codziennie, zdejmować na noc i odwrotne. Stosować wg samopoczucia. Czas kuracji nie określamy. Zakładać można na rajstopy. Prać ręcznie. Energia utrzymuje się do 12 miesięcy, 

Uwaga! .

Nadużycie u osób nadwrażliwych może powodować podrażnienie skory i przyzwyczajenie.

Konsultacje:

Email:

kolcov.plates@gmail.com

Telefon:

+48601645813

 

1 thought on “Bioskarpety

  1. zauważono pozytywne działanie na stopy cukrzyków. Stopy u nich bardzo wrażliwe na dotyk, a nasze skarpetki działały niedrażniąco.Takiee info mi dały sprzedawcy skarpet z róznych regionow kraju.

Możliwość komentowania jest wyłączona.