KFS PORADNIK

14,00

Przepompowywanie energii – drugi pod względem ważności komponent po zastosowaniu strukturyzowanej wody i wykorzystaniu KFS. Przed Wami zbiór przepompowań opracowanych naukowo i pozytywnie wykorzystanych w praktyce przez lekarzy i wdzięcznych użytkowników korzystających z funkcjonalnych korektorów. Ludzie na całym świecie polepszają samopoczucie, jakość życia i realizują swoje plany dzięki efektywnemu zastosowaniu tych korektorów.

Funkcjonalne korektory istnieją na rynku od 2008 roku, to jest z chwilą powstania.

Urządzenie posiada wszystkie niezbędne rejestracyjne i dokumenty certyfikacyjne: poświadczenie rejestracyjne, deklarację o odpowiedzialności i patenty (dokładniej można zapoznać się z dokumentami Spółki na stronie: www.центр-регион.рф).

Spółka wypuszcza serie KFS:

Seria „Niebieska” „BAZOWA” (to od niej należy zacząć stosowanie KFS)

Seria „Zielona” –  „MIEJSCA MOCY”

Seria „Liliowa” – „ENERGIA KOSMOSU”

Seria „Złota” – „KOSMICZNA TEURGIA „MAJA”

Ekskluzywne KFS

Kolekcjonerskie KFS

Seria elitarna

KFS – bransoletki

Wisiorek „ENERGIA ŻYCIA”

Wisiorek Horoskop Druidów

Ochrona na telefon

Przepompowywanie (w kontekście tej broszury) to procedura zastosowania KFS według określonej technologii, najczęściej poprzez przykładanie KFS na dane części ciała w ustalonej kolejności i czasie. Celem przepompowywania jest przyśpieszenie procesu zdrowienia                            i odmładzania organizmu  poprzez dawanie  mu aktywnego energoinformacyjnego  impulsu.

Dzięki takim regularnym procedurom proces uzdrowienia zwiększa się wielokrotnie.

Zastosowanie KFS, a mianowicie wykorzystanie strukturyzowanej na nim wody we właściwej ilości i regularne przepompowywanie są rękojmią dobrego samopoczucia i aktywnej długowieczności!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *