KFS bransoletka Przezwyciężenia

1300,00

Opis

Ma na celu przywrócenie poczucia komfortu psychicznego, wewnętrznej harmonii i równowagi, zrozumienie przyczyn psychosomatyki – przejawów chorób ciała na poziomie fizycznym.

Bransoletka KFS „Pokonywanie” ma na celu przywrócenie poczucia komfortu psychicznego, wewnętrznej harmonii i równowagi. Bransoletka KFS „Pokonywanie” ma na celu zrozumienie przyczyn psychosomatyki – przejawów chorób ciała na poziomie fizycznym, które powstały w wyniku urazów psychicznych, lęków i fobii.

Podczas ewolucji rozwinęły się różne lęki, które dostosowują nas do sygnałów biologicznych – bólu, różnych niebezpieczeństw. Odpowiednia reakcja na strach pomaga osobie dostosować się do otoczenia. Występują również fobie – irracjonalny, nieuzasadniony uporczywy i wyolbrzymiony lęk przed przedmiotem lub sytuacją, nie stanowiący jednak realnego zagrożenia w rzeczywistości. Niestety silne lęki i fobie znacznie ograniczają życie danej osoby, ponieważ znacznie obniżają jej jakość i uniemożliwiają osiągnięcie zamierzonych celów. Przywróć komfort psychiczny i poradzenie sobie z tym problemem pomoże bransoletce KFS „Pokonywanie”, która jest odpowiednia dla dorosłych i dzieci.

Tematy następujących KFS są zarejestrowane w KFS „PRZEKONYWANIE”: nr 11 „ZDROWY STYL ŻYCIA”, nr 17 „ODRODZENIE”, „TRZY ŚWIĘTE”, „ANTYKATALACIZM”

Działanie bransoletki KFS „Pokonywanie”:

Ma na celu zrozumienie przyczyn psychosomatyki – przejawów chorób ciała na poziomie fizycznym, które powstały w wyniku urazów psychicznych, lęków i fobii

Pomaga zidentyfikować podstawowe przyczyny negatywnego stanu zdrowia ludzkiego na poziomie fizycznym i psychicznym.

Pomaga oczyścić ludzkie pole biologiczne i usunąć różne negatywne programy na poziomie Ducha-Ducha-Ciała

Ma na celu korygowanie i przywracanie ciała w przypadku zaburzeń psychogennych układu nerwowego (zaburzenia nerwicowe, depresja, stany stresowe, zaburzenia stresowe pourazowe, stany pobudzenia emocjonalnego lub tłumienie wszystkich emocji, lęków)

Pomaga regulować produkcję adrenaliny (hormonu strachu), tym samym wyrównując tło hormonalne, pomaga obniżyć ciśnienie krwi, poprawić sen

Pomaga w utrzymaniu organizmu przy różnych dziedzicznych chorobach układu nerwowego

Wzmacnia obronę organizmu, pomaga wzmocnić odporność i zapobiec rozwojowi chorób różnych narządów i układów, w tym sezonowe (grypa, ostre infekcje wirusowe dróg oddechowych, ostre infekcje dróg oddechowych)

Przyczyniają się do przywrócenia i zapobiegania zaburzeniom neurowegetatywnym (bezsenność, bóle głowy, pogorszenie ogólnego stanu, dystonia wegetatywna-naczyniowa itp.)

Przyczynia się do rozwiązania potencjalnych zagrożeń dla życia i zdrowia

Promuje tworzenie trwałej niechęci do złych nawyków – alkoholu, palenia, przejadania się itp.

Wypełnia energią życia, zmniejsza przejawy agresji

Bransoletka KFS „OVERCOMING” to gwarancja spokoju, powrót poczucia komfortu psychicznego, wewnętrznej harmonii i równowagi!

 

1 thought on “KFS bransoletka Przezwyciężenia

  1. Witam
    Znalazłem w necie informacje że można poprawić ogólną sytuacje w domu wielopokoleniowym, gdzie ciągle są kłótnie i brak zrozumienia. Mianowicie kładąc płytkę KFS na licznik energii elektrycznej. Wie Pan jaka to płytka numer?
    Po jakim czasie można zauważyć zmiany?
    Pozdrawiam Robert i Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *