KFS Żywa Woda

1175,00

Opis

KFS Żywa Woda buduje wodę, przywraca energię i przyczynia się do ogólnego uzdrowienia organizmu. Chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym urządzeń gospodarstwa domowego.

KFS Żywa Woda buduje wodę, przywraca energię i przyczynia się do ogólnego uzdrowienia organizmu. Chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym urządzeń gospodarstwa domowego. KFS powstaje corocznie w oparciu o wyniki badań dynamicznych zmian w charakterystyce energetycznej informacji wody podczas nocy Objawienia Pańskiego (w nocy z 18 na 19 stycznia każdego roku).

 

• Służy do poprawy samopoczucia;

• Dostosowuje ciało ludzkie do różnych cyklicznych zmian zewnętrznych wibracji geofizycznych;

• Przywraca tło energetyczne osoby, w tym w subtelnej płaszczyźnie;

• Stosuje się go podczas zabiegów wodnych (prysznic, kąpiel – wkładając do wodoszczelnego etui) w celu aktywacji i harmonizacji biologicznych cykli organizmu.

 

KFS można wykorzystać do „ożywienia” żywności podczas gotowania na piecach. Aby to zrobić, KFS Żywa Woda mocuje się na kablu zasilającym lub rurze gazowej prowadzącej do pieca lub na górnej zewnętrznej stronie kuchenki mikrofalowej. Ponadto korektor można zamocować w górnej zewnętrznej części lodówki, aby przedłużyć „żywotność” żywności.

Ponadto można go wykorzystać do strukturyzacji wody, ochrony jej przed polami technogenicznymi i socjopatogennymi, ale nie niosą skutecznej zawartości informacyjnej.

Zaleca się stosowanie w połączeniu KFS Żywa Woda i Naturalny Antybiotyk jako dodatkowe wspomaganie w kompleksowym leczeniu chorób bakteryjnych.

Strukturalny schemat przyjmowania wody jest następujący: wypij 100-200 ml wody z KFS „Natural Antibiotic” i po 12-15 minutach wypij taką samą objętość wody z KFS „Żywa Woda”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *