KFS „Długowieczność”

589,00

Opis

Miejsca mocy są  to miejsca na Ziemi które powodują niezwykły energetyczny wpływ na człowieka i wszystkie żywe stworzenia.

Na zielonych KFS  jest zapisana polaryzacja wody ze źródeł, rzek i akwenów wodnych, które maja działanie lecznicze. Niezwykła rola miejsc siły jest znana od wieków. Tam budowano klasztory, miejsca kultu i budowle, w których wykorzystywano lecznicze działanie tych miejsc. Przez kilka lat grupa Kolcowa razem z lekarzami przeprowadziła liczne medyczne badania i było stwierdzone że rośliny nie zawsze mogą pomoc na niektóre rodzaje chorób. Dzieje się to dlatego, że przyczyny niektórych chorób ma podłoże psychiczne i informacyjne. Drzewa, rośliny i minerały nie zawsze potrafią dać sobie rade z tymi chorobami. Badając miejsca siły, było stwierdzono że dają one radę z takimi stanami, również na to wskazują praktyki ludowe. Miejsca siły są to miejsca na Ziemi, które powodują niezwykły energetyczny wpływ na człowieka i wszystkie żywe stworzenia.

Na zielonych KFS  jest zapisana polaryzacja wody ze źródeł, rzek i akwenów wodnych, które maja działanie lecznicze. Do miejsc mocy przychodzą pielgrzymi niezależnie od pory roku z całego świata. Używanie zielonych  KFS równoznacznie odwiedzeniu wielu miejsc siły w tym samym czasie. Polaryzacja wody tych miejsc ma pozytywny wpływ na człowieka. Uzdrawia go fizycznie i psychicznie. U dzieci  bardzo szybko odkrywają się  zdolności twórcze. Dorośli potrzebują więcej czasu, ponieważ zaadoptowanie nowej energii odbywa się wolniej. Zauważono, że w miejscach siły roślinny i zwierzęta są bardziej aktywne i zdrowe.

Zielone KFS Kolcowa  maja  bardzo mocne działanie energetyczne. Wskazane jest wykorzystywanie ich po zastosowaniu niebieskich KFS przez 1-2 miesięcy, a następnie można używać zielone KFS.

– Powoli likwiduje i usuwa z organizmu człowieka pasożyty: bakterie, wirusy, robaki i jednokomórkowce.
– Reguluje nadciśnienie miedzy innymi u ludzi znajdujących się w grupie ryzyka zawału, udarów i wylewów.
– Wspomaga szybka rehabilitacje po zawałach, udarach i wylewach.
– Profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych i centralnego układu nerwowego.
– Regeneruje mięsień sercowy przy zawale, i ścianki naczyń przy pęknięciu.
– Profilaktyka miażdżycy, powoduje oczyszczenie układu krwionośnego od blaszek miażdżycowych.
– Powoduje normalizacje ciśnienia wewnątrzczaszkowego.
– Aktywizuję prace układu odpornościowego.
– Wykazuję działanie przeciw powstaniom nowotworów.
– Odmładza organizm i przedłuża czas aktywnego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *