KFS Uzdrowienie

650,00

Opis

KFS Uzdrowienie za pomocą 5. elementu przyczynia się do korekcji chorób układu mięśniowo-szkieletowego, jest skutecznie stosowane w urazach kręgosłupa, w tym z porażeniem, kontuzjami sportowców.

• Używanie KFS przywraca i zwiększa obronę organizmu.

• Pomaga pozbyć się nałogów i uzależnień (alkohol, nikotyna), pomaga oczyścić organizm z konsekwencji ich szkodliwych skutków.

• Pomaga pozbyć się stanu obsesji.Używanie KFS promuje szybszą i skuteczniejszą rehabilitację w chorobach układu sercowo-naczyniowego i nerwowego.

• Ma wyraźne działanie uspokajające i antystresowe (każdy rodzaj stresu), usuwa stan depresji i zespół chronicznego zmęczenia, poprawia jakość snu.

Polaryzacja wody z jeziora Syezhee, które znajduje się na obrzeżach wioski Syezhee i jest jednym z najbardziej czczonych świętych miejsc w regionie Samara, jest rejestrowana w KFS Uzdrowienie. Wykopaliska archeologów na wysokim wzgórzu w pobliżu jeziora wykazały, że istniały starożytne osady. Na brzegu jeziora, zgodnie z opowieściami dawnych mieszkańców wsi, żyli pustelnicy.

W styczniu 1958 r. O czwartej rano pracownik miejscowej fermy świń Zoya zszedł do dziury lodowej w nieokreślonym wówczas stawie, aby zebrać wodę. I nagle zobaczyła lśniący, lekko zamazany obraz Matki Bożej Kazańskiej nad jeziorem w powietrzu. W następnych dniach kilka osób ponownie zobaczyło obraz Dziewicy nad wodą. Od tego czasu modlitwy rozpoczęły się nad jeziorem w święto Kazańskiej Ikony Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia, 21 lipca setki pielgrzymów zbierają się nad jeziorem w Syezhee. W 2006 r. Na wysokim brzegu jeziora rozpoczęła się budowa kaplicy ku czci Kazańskiej Ikony Matki Bożej.

Woda święcona jeziora leczy stawy, urazy kręgosłupa, łagodzi uzależnienie od nikotyny i alkoholu, przywraca wzrok, a szczególnie pomaga sparaliżowanym ludziom. Kilka lat temu, kiedy wielu pielgrzymów przybyło do Najświętszej Maryi Panny, w pobliżu wsi Syezhee, wielu pielgrzymów przybyło do Matki Bożej, ktoś wykrzyknął, że widział miasto. Ludzie odwrócili oczy nieco wyżej od wody i niektórzy z nich widzieli, że nad wodą, oscylując odrzutowcami, wznosi się … piękne miasto. Nie wszyscy to widzieli, ale ci, którzy otrzymali tę wizję, odczuwali niezwykłą spokój umysłu. To musiała być łaska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *