KFS Uzdrowienie

1175,00

Opis

KFS Uzdrowienie za pomocą 5. elementu przyczynia się do korekcji chorób układu mięśniowo-szkieletowego, jest skutecznie stosowane w urazach kręgosłupa, w tym z porażeniem, kontuzjami sportowców.

• Używanie KFS przywraca i zwiększa obronę organizmu.

• Pomaga pozbyć się nałogów i uzależnień (alkohol, nikotyna), pomaga oczyścić organizm z konsekwencji ich szkodliwych skutków.

• Pomaga pozbyć się stanu obsesji. Używanie KFS promuje szybszą i skuteczniejszą rehabilitację w chorobach układu sercowo-naczyniowego i nerwowego.

• Ma wyraźne działanie uspokajające i antystresowe (każdy rodzaj stresu), usuwa stan depresji i zespół chronicznego zmęczenia, poprawia jakość snu.

Polaryzacja wody z jeziora Syezhee, które znajduje się na obrzeżach wioski Syezhee i jest jednym z najbardziej czczonych świętych miejsc w regionie Samara, jest rejestrowana w KFS Uzdrowienie. Wykopaliska archeologów na wysokim wzgórzu w pobliżu jeziora wykazały, że istniały starożytne osady. Na brzegu jeziora, zgodnie z opowieściami dawnych mieszkańców wsi, żyli pustelnicy.

W styczniu 1958 r. O czwartej rano pracownik miejscowej fermy świń Zoya zszedł do dziury lodowej w nieokreślonym wówczas stawie, aby zebrać wodę. I nagle zobaczyła lśniący, lekko zamazany obraz Matki Bożej Kazańskiej nad jeziorem w powietrzu. W następnych dniach kilka osób ponownie zobaczyło obraz Dziewicy nad wodą. Od tego czasu modlitwy rozpoczęły się nad jeziorem w święto Kazańskiej Ikony Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia, 21 lipca setki pielgrzymów zbierają się nad jeziorem w Syezhee. W 2006 r. Na wysokim brzegu jeziora rozpoczęła się budowa kaplicy ku czci Kazańskiej Ikony Matki Bożej.

Woda święcona jeziora leczy stawy, urazy kręgosłupa, łagodzi uzależnienie od nikotyny i alkoholu, przywraca wzrok, a szczególnie pomaga sparaliżowanym ludziom. Kilka lat temu, kiedy wielu pielgrzymów przybyło do Najświętszej Maryi Panny, w pobliżu wsi Syezhee, wielu pielgrzymów przybyło do Matki Bożej, ktoś wykrzyknął, że widział miasto. Ludzie odwrócili oczy nieco wyżej od wody i niektórzy z nich widzieli, że nad wodą, oscylując odrzutowcami, wznosi się … piękne miasto. Nie wszyscy to widzieli, ale ci, którzy otrzymali tę wizję, odczuwali niezwykłą spokój umysłu. To musiała być łaska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *