KFS Złoty Piasek

650,00

Opis

KFS Złoty Piasek z 5 elementami przyciąga energię bogactwa, zarówno duchową, jak i materialną. Zwiększa siłę ducha osoby. Daje siłę fizyczną i wytrzymałość.

KFS Złoty Piasek:

• Wzmacnia moc ludzkiego ducha;

• Daje siłę fizyczną i wytrzymałość;

• Ujawnia wewnętrzny potencjał;

• Przyczynia się do rozwoju intuicji, realizacji kreatywności;

• Harmonizuje stosunek materiału i duchowego składnika osoby;

• Zwiększa umiejętność uczenia się, postrzegania i przyswajania informacji;

KFS ma ogólny wpływ na zdrowie i odmładzanie organizmu, harmonizacja pracy wszystkich systemów i narządów. Daje poczucie kompletności i radości życia, pomaga przeżyć wszystkie chwile w stanie „tu i teraz”.

Jednym z najsilniejszych miejsc energetycznych w Mongolii jest góra Otgontenger – „najmłodszy syn nieba”, najwyższa góra masywu Hangai, która znajduje się w strefie wiecznej zmarzliny na wysokości 4012 metrów nad poziomem morza i jest wiecznie pokryta śniegiem. Świętym imieniem tej góry jest Bogd Ochirvaan („Góra ziemskiego boga”). Nie przypadkiem w tych miejscach urodziło się 13 oświeconych ludzi z wysokimi szeregami i lamami!

W zachodniej części góry Otgonteng, na wysokości 450 m npm, wydmy rozciągają się na około 300 km. Piasek tych wydm pod słońcem mieni się jak złoto, stąd nazwa „złoty piasek”. Ludzie nazywają to magią, leczniczą. Ma niesamowity efekt: nie rozpuszcza się w wodzie, ale rozpływa się w ustach. Od 1995 r. Góra Otgontonger jest uznawana za sanktuarium narodowe i podlega ochronie państwowej.

Zastosowanie: do konstrukcji środowiska wodnego (do picia w ciągu dnia), do wzięcia prysznica, kąpieli, w tym celu przymocowujemy KFS do kranu żurawia lub konewki z prysznicem. Pompujcie centra energetyczne (czakry), pompujcie krzyżowo, zakładajcie siebie, noszenie KFS Złoty Piasek na sobie jest bardzo skuteczny! Plany i cele są wdrażane u prawie wszystkich osób korzystających ze Złotego Piasku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *