KFS №16 Czysta Przestrzeń

720,00

Opis

Najważniejszym zadaniem przy uzdrawianiu człowieka jest odbudowa harmonii we wszystkich aspektach jego istnienia jako całościowego systemu: ciała, duszy i ducha. Harmonia z rodziną i otaczającym społeczeństwem, również harmonia z przyrodą i środowiskiem.

Taki sposób całościowego podejścia jest podstawią np. w ajurwedzie, starodawnych słowiańskich medycznych praktykach, medycynie chińskiej i innych. Kosmoenergetyka to jest system wiedzy i praktyk skierowany na rozwój, samodoskonalenie oraz duchowe i fizyczne uzdrawianie człowieka. Uzdrowienie zachodzi dzięki wpływowi na człowieka specjalnych energetycznych kanałów kosmicznych, które mają działanie lecznicze.

Wszystkie KFS Fioletowej serii KOSMOENERGETYKA – oczyszczają, odbudowują i harmonizują energoinformacyjny system człowieka tzn. czakry, meridiany, biopole. Właściwość strukturyzowania wody przez KFS programami kosmoenergerycznymi pozwala korzystać z nich bez specjalnych inicjacji. WHO w końcu 2009 roku zarejestrowała „Międzynarodową Federację Klasycznej Kosmoenergetyki” jako uczestnika programu „The Global Healf Workforce Alliance”.

Trzeba pamiętać, że KFS fioletowej serii aktywizuje się przy pomocy energii WDZIĘCZNOŚCI.

– Głównym zadaniem jest tworzenie optymalnych warunków istnienia każdej komórki w ciele i jej ochrona.
– Wspomaga proces samoregulacji organizmu.
– Pomaga usunąć stres.
– W celu zniszczenia różnych negatywnych energii należy rozpylać w pomieszczeniu wodę naładowaną tą płytką.
– Wzmacnia energetykę kręgosłupa.
– Spala programy nowotworowe i ma działanie przeciwnowotworowe.
– Zaleca się ją trzymać w samochodzie jako ochronę przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *