KFS Czarna Góra

650,00

Opis

Harmonizuje sferę seksualną, zwiększa poziom energii seksualnej i męską aktywność. Pomaga w ogólnym wzroście energetycznym u mężczyzn.

Miejsce władzy w Mongolii. Daje ludziom energię i moc cesarzy za popełnianie wszystkich czynów, realizację zamiarów. Jest to najbardziej znana góra na pustyni Goby.

Jest to najbardziej znana góra na pustyni Goby. Prawdziwa nazwa jego ducha to Bayanzurh – Zajrzyj do Serca. Łączy się z jego unikalną właściwością spełnienia życzeń tych, którzy przyszli do niego na ukłon. Drugą nazwą jest Skarb, który spełnia życzenia. Mongolczycy mają starożytną tradycję oddawania czci i ofiarowania górom, powierzając im swoje życzenia. To miejsce pielgrzymek ludzi z całego świata! Odwiedzenie tego zakątka naszej planety jest porównywalne z nawiązaniem kontaktu z nieograniczoną, wszechmocną energią Wszechświata.

Każdego dnia setki mężczyzn wspinają się na szczyt góry. Łącznie z małymi dziećmi wypisują swoje życzenia na papierze i palą w specjalnych urnach. Kobiety nie mają wstępu na szczyt Bayanzurh.

 

Pomaga:

• w ogólnym wzroście energetycznym u mężczyzn;

• obudzić prawdziwą męską świadomość – «Jestem mężczyzną»;

• dojrzewać psychicznie, wspomaga proces odrodzenia chłopca w mężczyznę, nawet w dojrzałym wieku;

• usuwa kompleksy i bariery psychologiczne związane z formułowaniem i osiąganiem celów;

• harmonizuje sferę seksualną, zwiększa poziom energii seksualnej i męską aktywność;

• pomaga człowiekowi dowiedzieć się i zrozumieć jego predestynację w życiu;

• pomaga harmonizować różne sfery życia: biznes, życie prywatne, hobby i tak dalej;

• pomaga w realizacji życzeń.

 

Bulygina Tamara „Dlaczego zdecydowaliśmy się na wydanie tego KFS? Ponieważ obecnie coraz więcej młodych facetów nie czuje się mistrzami własnego życia. Kobiety podejmują coraz więcej problemów na sobie i prowadzą je. Kobieta w rodzinie powinna kontynuować swoje kobiece przeznaczenie, mężczyzna – męski ”.

KFS niesie męskie energie, nie polecane kobietom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *