Wywiad z  Panem Siergiejem Kolcowym dr Piotra Gutowskiego (wideo).

Wywiad z Kolcowym dr Piotra Gutowskiego.(wideo)

dr Piotr Gutowski, jako ekspert do płytek Kolcowa, strukturyzatorów wody i innych urządzeń medycyny naturalnej, próbuje wyjaśnić u Siergieja Kolcowa, twórcy płytek  , zwanych też KFSki, czym oni różnią się od masy najróżniejszych płytek, aplikatorów, strukturyzatorów i energezatorów wody i ciała człowieka. Siergiej Kolcov nie krytykuję, lecz pokazuję, gdzie leży różnica. On mię pobiera, nie ”kradnie’, nie energetyzuję swoje płytki, on w specjalny sposób powiela miejsca mocy, właściwości wód czy ziół i innych roślin, przybliża ich do nas. Podajemy treść rozmowy:

Piotr Gutowski: Panie Kolcov, proszę powiedzieć  czym KFSki, czyli skrót od Korektorów Stanu Funkcjonalnego człowieka, znane w Polsce jako płytki Kolcova, różnią się od masy różnych energizatorów, urządzeń radiestezyjnych, strukturyzatorów, których sporo mamy w Polsce? Według opisów ich producentów to są produkty mocne i powinna korzystnie działać na wodę. Tak czy nie? Jaka jest różnica między nimi a płytkami Kolcova?

Sergiej Kolcov – Główna różnica jest taka, że większość współczesnych strukturyzatorów zrobiona jest jako systemy zamknięte. Rzecz w tym że wszystkie urządzenia takiego typu, w tym nawet medyczne, odbierają środowisko zewnętrzne jako zagrożenie dla człowieka, coś obcego. A KFS są zrobione, by sprzymierzyć  fale środowiska zewnętrznego z falami w organizmie człowieka. Ponieważ samo pojęcie zdrowia to przede wszystkim harmonia naszego organizmu że środowiskiem zewnętrznym.

Piotr Gutowski – A jeszcze raz zapytam, czym się różnią KFS od energizatorów w Polsce? Podobno regulują poziom PH w wodzie?

Sergiej Kolcov – Same KFS nie regulują poziomu PH, bo nie mają wystarczającej mocy. Żeby to zrobić to trzeba się nieźle napracować. Ona mają co innego za zadanie. W płytkach jako korektorach działają inne, bardzo delikatne energie środowiska naturalnego. I udaję się tu najważniejsze – przeprowadzić zmianę informacji wody. To wystarcza. Inne energyzatory nie są zsynchronizowane z rytmem organizmu. Jeżeli ktoś próbował je zsynchronizować, nie oznacza to że zaczną one od razu rezonować z psychiką i fizjologią człowieka.

Piotr Gutowski – Kiedyś Pan mi powiedział, że inspirował się Pan Teslą i Sztaunbergerom, którzy swoje wynalazki opierali na naturalnych obserwacjach.

Sergiej Kolcov – Tak, w zasadzie są to procesy przyrodnicze. W KFS są NAGRANE energie lecznicze ziół, minerałów, źródeł wodnych i miejsc mocy. Jest to po to, by do żyjącego we współczesnym, zurbanizowanym społeczeństwie, często bez stałego kontaktu z naturą człowieka  mogły wrócić te naturalne energie.

Piotr Gutowski – Rozumiem, czyli  mam prawo przedstawiać Pana Kolcova jako człowieka, który nagrywa energię roślin czy inne naturalne energie dla dobra dzisiejszego społeczeństwa?

Sergiej Kolcow – Tak, żeby w dowolnej sytuacji była możliwość powrotu człowieka do rytmu natury, otaczającej człowieka, wszędzie, nawet w jego domu.

Piotr Gutowski -, Pan nagrywa czy pobiera  energię, tak jak pszczoła bierze nektar z kwiatów… To jakby Pan “kradnie” informacje z natury?

Sergiej Kolcov – Nie kradnę, a zapobiegam niszczeniu drzew, leczniczych ziół, ponieważ nagrywając raz informację, można wiele razy z niej korzystać i nie trzeba za każdym razem, na przykład, wyrywać owych ziół z ziemi. To jest w czystej postaci medycyna informacyjna.

Dziękuję bardzo, Panie Siergieju, liczę na kolejne spotkania. Wszystkiego zdrowego!!!

Sergiej Kolcov: Dziękuję, wzajemnie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *