KFS №20 Oczyszczanie

589,00

Opis

KFS KOLCOVA №20 Oczyszczanie

Zapisany kanał kosmiczny Teurgia Maja Czawan Służy dla zniszczenia astralnych istot na ciałach subtelnych ludzi, na przedmiotach, ubraniach, w pomieszczeniach. Dla spalania astralnych istot KFS wzmocniony kosmoenergetycznymi kanałami spectrum: Perun, Duch Słońca Ar, Bóg słońca Ra. Kanały słonecznego Spectrum: powodują odbudowanie funkcji życiowych, podwyższą energię seksualną, odkrywają genetyczną pamięć. Aktywizują 12 helisów DNA. Usuwają stany zapalne, niszczą wirusy, odbudowują prace układu krążenia, centralnego i peryferyjnego układu oddechowego, odbudowują aurę.

Kosmiczna Teurgija Maja – wkraczamy w świat na pograniczu nauki i duchowości. Kanały kosmiczne Teugriji Maja pojawiły się w przestrzeni w 2005-2007.

Jest to innowacyjna technologia polegająca na odbudowie zdrowia, prawa przyczyny i skutku, życia osobistego, biznesu, relacji międzyludzkich, duchowości i odmładzania. Kanały energetyczne przyszły do nas z gwiazdozbioru Oriona i Wielkiego Wozu. Siła działania 5-10 razy silniejsza poznanych wcześniej kosmoenergetycznych kanałów i skierowane tylko na tworzenie dobra. Wszystkie kanały kosmiczne Teurgije Maja pracują przez świadomość. Nie na darmo mówi się, że zdrowie jest lustrem świadomości. Kanały pracują przez czakrę korony i wprowadzą w nas złote energie od Stwórcy. Tzn. że każdy użytkownik niesie dużą odpowiedzialność za swoje myślenie i działanie. Psychosamatyka i wschodzie praktyki uzdrawianie mówią o tym że fizyczne i psychiczne zdrowie człowieka sukces w różnych obszarach życia zależy od wewnętrznego stanu harmonii wysokiej samooceny miłości do siebie i najbliższych.

Również niedbanie o swoje życie, pycha, zazdrość, strach, wrażliwość, nienawiść, chęć podporządkowania do siebie wszystkich powoduje powstanie niszczących myślokształtów i zachowania. Naruszając balans energii w organizmie według zasady podobne przyciąga podobne, człowiek przyciąga do siebie uroki, magiczne wpływy, kody, i inne negatywne wirtualne programy zniszczenia.

Niektóre podobne programy pochodzą od przodków, niektóre z poprzednich wcieleń. Korektor funkcjonalnego działania organizmu otwierają się za 3/5/10 min i pracuje indywidualna od kilku minut do kilku godzin, a czasami kilka dób. Wszystko zależy od tego jaki problem ma użytkownik.

Kanały otwierają się samodzielnie wystarczy wziąć luźny korektor w ręce. Wszystkie korektory złotej serii dostrajają się do konkretnego użytkownika. KFC Złotej serii można wykorzystywać tak samo, jak inne korektory, wspaniale współdziałają z korektorami z innych serii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *