KFS Perła Serbiji

759,00

Opis

Przyczynia się do przywrócenia krążenia w kończynach włosowatych, żylnych i sieci tętniczej. Przywraca krążenie w obwodowych (górnych i dolnych) naczyniach, zapobiega zatorom tętniczym i żylnym, niedokrwieniu, zakrzepicy, zatorowości (zamknięcia naczyń).

• Pomaga w korekcji i zapobieganiu chorobom naczyń obwodowych, przywrócenie krążenia i transport krwi w dłoniach i stopach (z wyjątkiem naczyń, które dostarczają krew do głowy i serca).

• Ma działanie przeciwzapalne w naczyniach krwionośnych kończyn i wspomaga przywrócenie w nich obwodowego przepływu krwi.

• Pomaga zapobiegać występowaniu zaburzeń krążenia ogólnoustrojowego układu krążenia, profilaktyki i korekcji stagnacji w całym układzie żylnym, zapobiegania i usuwania zapalenie, hemoroidy, w miarę ich występowania (hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne).

• Pomaga w normalizacji i zapobieganiu żylakom.

• Pomaga złagodzić ból wynikający z ruchu w biodrach, pośladkach, kolan, nóg i stóp (ustępuje w spoczynku) i przywrócenie wrażliwości w dolnej części kończyn (ręce – dłonie, stopy).

• Pomaga przywrócić normalny przepływ limfy, usuwa obrzęki.

• Zapewnia profilaktyczne działanie przeciwzakrzepowe (zapobieganie powstawaniu zakrzepów krwi).

• Wspomaga przywrócenie przepływu impulsów nerwowych wzdłuż włókien nerwowych obwodowego układu nerwowego, zapobiega zapaleniu nerwów kończyn górnych i dolnych.

• Promuje przeciwdziałanie stagnacji w miednicy małej u kobiet i mężczyzn, co prowadzi do przywrócenia przepływu krwi w narządach układu rozrodczego. W konsekwencji jest to zapobieganie impotencji u mężczyzn i przyczynia się do przywrócenia libido kobietom.

• Ma działanie przeciwzapalne i przeciwskurczowe w chorobach przewodu pokarmowego (żołądka, wrzodów trawiennych. dwunastnicy, jelita grubego, zapalenie jelit).

• Pomaga przywrócić błonę śluzową przewodu pokarmowego, leczyć nadżerki i owrzodzenia, utrzymać prawidłową mikroflorę.

 

KFS „PERŁA SERBII” jest niezbędna dla osób cierpiących na choroby krążenia kończyn, w tym z cukrzycą a także u osób palących. Dla tych, którzy często latają w samolotach, prowadzą siedzący tryb życia.

Strukturyzowaną wodę na bazie KFS zaleca się pić codziennie w ilości 1,5 litra. Nosić przy ciele kilka razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem i godzinę po posiłku. Skutecznie działa także na zewnętrzne płyny, okłady, kąpiele, prysznice z wodą na bazie KFS „PERŁA SYBERII”. Doskonale nadaje się do strukturyzacji maści, kremów do stosowania zewnętrznego.

Aby utrzymać prawidłową mikroflorę przewodu pokarmowego zaleca się stosowanie „KLUCZ ZDROWIA”.

W KFS „PERŁA SYBERII” zaprogramowana jest polaryzacja wody źródlanej uzdrowiska „Atomska Bania” w Serbii.

Czas nadawania struktury wodzie na KFS – nie mniej niż 2 godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *