KFS №24 Wygląd

589,00

Opis

Niszczy zakodowane negatywne programy (klątwy, uroki, emocji po rozstaniu się z rodziną, czy ważnymi dla ciebie osobami). Zauważono  zmianę przyzwyczajeń i nawet uzałeżnień jak  od jedzenia, tak i  do picia słodkiego w postaci jak nie-, tak i ałkoholowych artykułów. Pomaga w odbudowaniu pracy narządów wewnętrznych. Chroni przed energetycznym promieniowaniem. Powoduje rozwój duchowy i odmładza.

Tu zastosowano energie tajemniczych kosmicznych Kanałow  Teugriji Maja, dostęp do których powstał  w latach 2005-2007. Kosmiczna Teurgija Maja – to wkroczenie w świat na pograniczu nauki i duchowości, dostępnych niewielu wtajemniczonym. . Te kanały energetyczne zostały przekazane nam od gwiazdozbioru Oriona i Wielkiego Wozu. Siła działania 5-10 razy silniejsza od poznanych wcześniej. Jest skierowane tylko na tworzenie dobra dla ludzkości.  Wszystkie kanały Teurgije Maja pracują wyłącznie przez TWOJĄ świadomość.

Jest to innowacyjna technologia polegająca na odbudowie zdrowia, prawa przyczyny i skutku, życia osobistego, biznesu, relacji międzyludzkich, duchowości  i odmładzania. Przecież  zdrowie jest niczym innym jak lustrem twojej świadomości. Kanały,nagrane na tej lytce, pracują przez czakram  Korony i wprowadzą w nas Złote Energie od Stwórcy.  Psychosomatyka i wschodnie  praktyki uzdrawianie mówią o tym że fizyczne i psychiczne zdrowie człowieka, sukces w różnych obszarach życia zależy od wewnętrznego stanu harmonii, wysokiej samooceny, miłości do siebie i najbliższych.Uświadomimy sobie, że każdy użytkownik niesie dużą odpowiedzialność za swoje myślenie i działanie. Również niedbanie o swoje życie, pycha, zazdrość, strach, wrażliwość, nienawiść, chęć podporządkowania do siebie wszystkich powoduje powstanie niszczących myślokształtów i zachowania. Naruszając balans energii w organizmie według zasady podobne przyciąga podobne, człowiek przyciąga do siebie uroki, magiczne wpływy, kody, i inne negatywne wirtualne programy zniszczenia.

KFS numer 24  ma swoim celem pomóc nam opanować widoczne i  niewidoczne energie wokoło nas.

Niektóre podobne programy pochodzą od przodków, niektóre z poprzednich wcieleń. Korektor funkcjonalnego działania organizmu otwierają się za 3/5/10 min i pracuje indywidualna od kilku minut do kilku godzin, a czasami kilka dób. Wszystko zależy od tego jaki problem ma użytkownik.

Stosowanie: Kanały otwierają się samodzielnie.Wystarczy wziąć luźny korektor w ręce i pomyśleć o swoich planach, myślach, potrzebach. Wszystkie korektory złotej serii dostrajają się do konkretnego użytkownika. KFC Złotej serii można wykorzystywać tak samo, jak inne korektory, wspaniale współdziałają z korektorami z innych serii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *