MAT SILVERSTEP

390,00

Opis

ROZMIARY : 45*45 cm

DLA

Lepsze krążenie krwi w miednicy mniejszej

Zapobieganie problemom ginekologicznym

Zapobieganie chorobom urologicznym

Przeciwbólowy

Lepszy ogólny ton ciała

Polecane dla

Kobiety w wieku 50+: Wszystkie kobiety starzeją się wcześniej czy później i borykają się z problemem menopauzy. Około pięćdziesiątki spowalnia metabolizm, spada produkcja hormonów, zahamowana jest odnowa komórek, a ludzie borykają się z chorobami i problemami dość rzadkimi lub nieistniejącymi wśród młodzieży.

Mężczyźni w wieku 40+: Według statystyk przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego obserwuje się u co najmniej 30% mężczyzn w wieku powyżej 25 lat. Tutaj nawet 40% pacjentów urologicznych cierpi na zapalenie gruczołu krokowego w najbardziej produktywnym i społecznie aktywnym wieku (20-40), ma wielkie znaczenie społeczne. Ta choroba dotyka mężczyzn w każdym wieku, ale osoby powyżej 45 roku życia są najbardziej narażone. Jest to niebezpieczne, ponieważ może przebiegać bezobjawowo nawet na późnym etapie. Dlatego brak dolegliwości zdrowotnych nie zawsze oznacza, że ​​mężczyzna jest zdrowy.

Personel biurowy:
osoba pracująca przy biurku przez ponad 5 godzin dziennie przy komputerze jest narażona na dodatkowe ryzyko zastoju krwi w miednicy. Narządy miednicy są blisko siebie i są ze sobą połączone: ogólne ukrwienie i ważne węzły nerwowe w bezpośrednim sąsiedztwie tylko wzmacniają to połączenie. Wadliwe działanie jednego z narządów miednicy prawie nieuchronnie prowadzi do patologii innych, sąsiednich narządów. Dlatego problemy z miednicą są uważane za najpoważniejsze i najpoważniejsze. Jedną z najczęstszych przyczyn zaburzeń miednicy jest słabe krążenie krwi. A ponieważ krew jest głównym transporterem tlenu, składników odżywczych i minerałów do mięśni i narządów, a także działa jako zmiatacz produktów przemiany materii, najmniejsze zakłócenia w ukrwieniu są krytyczne.

Osoby, które jeżdżą więcej niż 3 godziny dziennie:
Nie jest tajemnicą, że osoby, które prowadzą często i przez długi czas, cierpią na szereg chorób zawodowych. Należą do nich: zapalenie gruczołu krokowego. Jedna z najczęstszych chorób męskich narządów płciowych. Siedzący tryb życia jest jedną z głównych i najczęstszych przyczyn zapalenia gruczołu krokowego. Podczas długotrwałego siedzenia dochodzi do zaburzeń krążenia krwi, powodując stagnację procesów w miednicy mniejszej, co prowadzi do zapalenia gruczołu krokowego. Hemoroidy. Hemoroidy są spowodowane nie tylko słabym krążeniem krwi w miednicy mniejszej. Częste zaparcia są główną przyczyną hemoroidów u mężczyzn, a zła dieta uboga w błonnik, tak istotna dla przewodu pokarmowego, ma ogromne znaczenie. Niepłodność męska. Pozycja siedząca podnosi temperaturę i przegrzewa jądra, co utrudnia dojrzewanie plemników i uwalnianie męskich hormonów. Podgrzewany fotel kierowcy jeszcze bardziej pogarsza sytuację.

Osoby starsze:
Obecnie co trzecia kobieta i co dziesiąty mężczyzna cierpi na schorzenia kończyn dolnych, które często dotykają w wieku produkcyjnym 30-40 lat. Po przejściu na emeryturę ryzyko poważnych problemów ze stopami rośnie wykładniczo.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *